ویژگی‌های امام کاظم(ع) در بیان اهل‌سنت
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تبیین کرد؛
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: به نقل از تاریخ بغدادی، ابو علی خلال شیخ الحنابله یکی دیگر از اندیشمندان برجسته اهل سنت در رابطه با امام کاظم علیه السلام می‌گوید؛ هر گرفتاری که پیدا کردم به موسی بن جعفر علیه السلام متوسل شدم و هر حاجتی که داشتم را خداوند متعال با توسل به این مرد الهی برآورده ساخت.
اهمت فراگیری سواد رسانه ای افراد مشهور جامعه/ چگونه اخبار کذب می تواند صدمات زیادی به ساختار جامعه و امنیت مردم وارد کند؟/ جای خالی قانون برخورد با شایعه‌پراکنی در فضای مجازی
تاثیر سواد رسانه ای در جامعه؛
در واقع رسانه تیغ دو لبه‌ای است که می‌تواند در یک چشم بر هم زدن شایعه ای را در قالب واقعیت بیان کند و بالعکس. در هفته های اخیر سو استفاده‌های زیادی از رسانه شده ‌است که باعث شده بسیاری از افراد جان خود و امنیت خود را نیز در این راه از دست بدهند.
چگونه سلبریتی ها را تحریک کنیم؟ /
اعتراض زورکی!

چگونه سلبریتی ها را تحریک کنیم؟ / "کلیدواژه اجنبی، غریبه و بی‌رحم" بخشی از تکنیک های فشار به هنرمندان و ورزشکاران توسط پادوهای داخلی دشمنان برای گرفتن اعتراض زورکی

در جریان فتنه اخیر که اعتراضات به مرگ مهسا امینی از مسیر منطقی خود منحرف و به اغتشاش تبدیل و باعث سوء استفاده دشمنان ایران از این اتفاقات شد، برخی چهره های ورزشی و سینمایی نقش پر رنگی بر عهده داشتند؛ از علی کریمی گرفته تا مهران مدیری!

سفارش قرآنیِ تواصی به حق و صبر دستورالعمل اساسی برای همیشه ما است
رهبرانقلاب در مراسم عزاداری دانشجویان به‌مناسبت اربعین حسینی(ع):

سفارش قرآنیِ تواصی به حق و صبر دستورالعمل اساسی برای همیشه ما است

رهبر معظم انقلاب اسلامی، جوانان را به قدر دانستن دوران جوانی و اهتمام ویژه به هیئت‌های حسینی توصیه کردند و فرمودند: هیئت‌ها هم باید یاد اهل‌بیت را زنده نگه دارند و هم مرکز و پایگاه تبیین حقایق باشند.

رهبر معظم انقلاب: غرب مستکبر در همه جهان ضعیف‌تر شده است/ وحدت مسلمانان یکی از دو پایه‌ اساسی حج
در پیامی خطاب به امت اسلامی و حجاج بیت‌الله‌الحرام:

رهبر معظم انقلاب: غرب مستکبر در همه جهان ضعیف‌تر شده است/ وحدت مسلمانان یکی از دو پایه‌ اساسی حج

رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به امت اسلامی و حجاج بیت‌الله‌الحرام تاکید کردند: غرب مستکبر در منطقه حساس ما و اخیراً در همه جهان روز‌به‌روز ضعیف‌تر شده است، البته از کید دشمن حتی یک لحظه نباید غفلت کرد و باید با تلاش و هوشیاری، امید و اعتماد به نفس را که بزرگ‌ترین سرمایه برای ساختن آینده است، افزایش دهیم.

مسئولین باید در مقوله عفاف و حجاب به اجماع برسند/ نوع ادبیات ما در مقوله عفاف و حجاب باید تغییر کند/ برنامه جامعی در حوزه عفاف و حجاب وجود ندارد
نشست علمی «مقتضیات اجرای سیاست ها و قوانین عفاف و حجاب»؛

مسئولین باید در مقوله عفاف و حجاب به اجماع برسند/ نوع ادبیات ما در مقوله عفاف و حجاب باید تغییر کند/ برنامه جامعی در حوزه عفاف و حجاب وجود ندارد

هر جا رویکرد ما فرهنگ ساز بوده، هیچ معیاری وجود ندارد که اقدامات به چه نحوی اجرا شود و کارآمدی آن مورد ارزیابی قرار بگیرد.

یک انصراف تکراری، هوشمندانه و حاشیه‌ساز!
به بهانه کناره‌گیری کیمیایی از جشنواره فیلم فجر؛

یک انصراف تکراری، هوشمندانه و حاشیه‌ساز!

مسعود کیمیایی چهره مهمی در سینمای ایران است، چه آن زمان که «قیصر»، «گوزن‌ها» و «سفر سنگ» را پیش از انقلاب ساخت و چه پس از پیروزی انقلاب که «سرب»، «دندان مار» و «اعتراض» را ساخت.

بررسی سریال های تلویزیون در سال 99
از پخش آثار کشِ دار بی مخاطب تا اندک مجموعه های موفق؛

بررسی سریال های تلویزیون در سال 99

در سال 99 تلویزیون دست پری به لحاظ سریال سازی نداشت اما برخی از این 25 سریال شاخص رسانه ملی در جای خود بحث برانگیز بودند.

احترام ویژه‌ رهبر معظم انقلاب به پدر

احترام ویژه‌ رهبر معظم انقلاب به پدر

اگر سه ربع هم طول می‌کشید، آقای خامنه‌ای عجله نمی‌کرد، پا به پای ایشان آرام آرام می‌آمدند بالا... حتماً پشتی پشت پدرشان می‌گذاشتند، حتماً خودشان چایی برای پدرشان می‌آوردند. آنقدر احترام می‌کردند این پدر را که حد نداشت.

سلبریتی‌هایی که این بار
نوبت واکسن علی انصاریان و مهرداد میناوند‌؛

سلبریتی‌هایی که این بار "دکتر" شدند!/ واکسن دارو نیست که به بیمار مبتلا به کرونا تزریق شود/ موج سواری سلبریتی ها روی داغ دیگران

واکسن دارو نیست که وقتی دیدند کسی به کرونا مبتلا شده، تزریقش کنند و بیمار مداوا شود. واکسن برای پیشگیری از ابتلای افراد به کروناست. پس چگونه می گویند اگر واکسن خریده بودیم مثلا مرحوم میناوند یا مرحوم انصاریان جان نمی باختند؟

نقاب سوئدی بر چهره واکسن انگلیسی
پنهانکاری دولت در خصوص ماهیت واکسن آکسورد–آسترازنکا؛

نقاب سوئدی بر چهره واکسن انگلیسی

15 بهمن ماه «کوواکس» نهاد هماهنگ کننده تهیه واکسن زیر نظر سازمان بهداشت جهانی، برنامه توزیع دور اول واکسن به کشورهای عضو را اعلام می‌کند که بر اساس برنامه اولیه قرار است بیش از ۴ میلیون دوز واکسن استرازنکا به ایران تحویل بدهد. تاکید رهبرانقلاب مبنی بر ممنوعیت خرید واکسن از آمریکا و انگلیس، همچنین پنهانکاری‌ها درخصوص ماهیت واکسن آکسورد–آسترازنکا و اقدام به تهیه ۴.۲ میلیون از این واکسن درحالی است که دولت روحانی در موارد متعددی بارها سعی کرده است که نظر خود را برخلاف نظرات کارشناسی شده و فارغ از درنظر گرفتن تبعات آن اجرایی کند.

ضرورت روشنگری نسبت به خطرات نفوذ ویروس «خودباختگی، غربزدگی»؛

"بحران خودباختگی و خودتحقیری" و نقش آن در بی اعتمادی به مصرف کالای فرهنگی ایرانی اسلامی

یکی از عواملی که میتواند رغبت برای خرید و مصرف کالای فرهنگی را کم رنگ کرده، و بازار آن را دچار رکود و کسادی و بحران سازد، نفوذ و رخنه عاملی به نام: «ویروس خودباختگی، خودکم بینی، خودتحقیری، استسباع، غربزدگی و غربگرایی» در روحیه افراد و در میان افکار یک ملت است.

یاداشت
جدیدترین اخبار پربازدید ها